یادداشت

اهواز شهر بی صاحب است !

"اهواز بی صاحب است" جمله کلیشه ای شهروندان اهوازی است که سال هاست تکرار می کنند ، مردم بی راه نمی گویند چرا که انگار شهرشان برخلاف شهرهای دیگر طلسم شده است و قرار نیست روی آرامش به خود ببیند.
کد خبر : 114
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲
اهواز شهر بی صاحب است !

اهوازاینفو| “اهواز بی صاحب است” جمله کلیشه ای شهروندان اهوازی است که سال هاست تکرار می کنند ، مردم بی راه نمی گویند چرا که انگار شهرشان برخلاف شهرهای دیگر طلسم شده است و قرار نیست روی آرامش به خود ببیند.

برای سنجش صحت این جمله کافی است به وضعیت شهرداری و شورای شهر اهواز نگاهی بیندازید تا آن جمله کلیشه ای شهروندان را تایٔید کنید.

هنوز یکسال از درگیری و دعوا بر سر عزل منصور کتانباف شهردار سابق اهواز نگذشته است که موضوع استیضاح شهردار جوان اهواز برای سومین بار از طرف تعداد اندکی از اعضای شورای شهر مطرح می شود.

هرچند بخش زیادی از شورانشینان اهواز مخالف برهم زدن آرامش شهر و تغییر مدیریتی در آخرین روزهای عمر شورای شهر هستند ولی روند غیرعقلایی برخی از اعضای شورا موجب شده تا مشکلات عدیده ای در شهر اهواز پدید آید.

۳بار اقدام به استیضاح در یکسال توسط شورای شهر چه معنا و مفهومی جز سنگ اندازی در روند توسعه و خدمات شهری دارد.

اهواز شهر بی صاحب

کدام منفعت موجب شده تا برخی از اعضای شورا قید مردم اهواز و منافع شهروندان را بزنند و برای کمتر از ۶ ماه بدنبال تغییر مدیریت شهری باشند!

چه چیزی قرار است نصیب عده ای شود که این روند غیرمنطقی را بدون توجه به عواقب شوم آن در پیش گرفته اند.

چه اتفاقی افتاده که برخی از اعضای شورای شهر که روزی از تخلفات و مفاسد برخی از مدیران شهرداری می گفتند و خواستار عزل آن ها می شدند حالا پشت پرده از آن ها حمایت می کنند.

چه کسانی باید به برخی از اعضای شورای شهر نهیب بزنند که با حاشیه سازی نمک روی زخم های مردم نپاشید.

هرچند تعداد حاشیه سازان در شورای شهر اندک است اما آیا وقت آن نرسیده که مردم صدای اعتراض خود را به این اقدامات غیرمنطقی آن ها برسانند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.